Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/aktualnosci/aktualnosci_2019/hischier2019

Spotkanie z Whitney Hischier - fotorelacja

15 stycznia 2019 roku w Regionalnym Centrum Innowacyjności (s. C8) Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego Whitney Hischier wygłosiła wykład oraz poprowadziła warsztaty i konsultacje na temat "Using the lean launch process to find product-market fit for your startup".

{gallery}aktualnosci/aktualnosci_2019/hischier2019{/gallery}

Whitney Hischier jest wykładowcą w UC Berkeley's Haas School of Business w dziedzinie przedsiębiorczości i byłym dyrektorem wydziału w programie Top 500 w Polsce. Współpracowała również z Bankiem Światowym, aby napisać studium przypadku na temat przedsiębiorczości w Polsce. Wcześniej Whitney była asystentem dziekana ds. Edukacji menedżerskiej w Haas oraz konsultantem w USA i Europie dla KPMG, ABN Amro Bank i Deloitte. Jej pierwsza praca była związana z uruchomieniem produkcji zabawek w przydomowej szopie. Posiada tytuł licencjata na Uniwersytecie Stanforda oraz tytuł MBA od Haas. Kiedy nie uczy, spędza czas z rodziną i jest zawodowym jeźdźcem.

Zapraszamy przedsiębiorców, zwłaszcza startupowców, naukowców, studentów, pracowników IOB oraz innych zainteresowanych. Wykład i warsztaty będą przeprowadzone w języku angielskim, podczas konsultacji będzie możliwość skorzystania z tłumacza.

Spotkania organizowane są przez Urząd Marszałkowski w Toruniu w ramach projektu "Wykłady i warsztaty naukowców, przedsiębiorców oraz inwestorów z Doliny Krzemowej".
Partnerem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy.

Harmonogram:

• Wykład - godzina 10:15