logoutp
hr excellence

Summer School

Dział Współpracy Międzynarodowej UTP organizuje Szkołę Letnią dla uczniów sieci szkół średnich Kocaturk Colleges (Kocatürk Okulları) z siedzibą w Turgutlu, zlokalizowanych w Izmirze (Turcja).

Pierwszy nabór wniosków w Programie Edukacja już otwarty

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE), pełniąca rolę Operatora Programu Edukacja, zaprasza do składania wniosków w trybie konkursowym. Na realizację działań edukacyjnych można otrzymać grant w wysokości nawet 250 000 euro. To pierwszy z trzech naborów ogłaszanych w ramach Programu Edukacja.

Trwa rekrutacja na studia!

Center for International Studies zaprasza cudzoziemców zainteresowanych praktycznymi studiami na UTP.

DSU students expand research skills in Poland

W poniedziałek 17 czerwca zorganizowano sympozjum kończące czterotygodniowy pobyt na UTP dziesięciorga studentów z Delaware State University/Dover.

Festiwal Synergia

Zakład Wzornictwa Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy zaprasza do udziału w Festiwalu SYNERGIA.

Współpraca z Kamayą Jackson na UTP

Studentki Inżynierii Biomedycznej UTP w Bydgoszczy z adiunktem Zakładu dr. med. Stanisławem Jungiem przez najbliższy miesiąc będą współpracować z Kamayą Jackson z Delaware State University (DSU) przy wytworzeniu prototypu ortezy korygującej deformację klatki piersiowej PUMP CHEST.

Ari Horie na UTP

9 kwietnia 2019 r. w budynku Regionalnego Centrum Innowacyjności UTP odbyło się spotkanie z Ari Horie, założycielką start-upów kobiecych Women’s Startup Lab w Menlo Park w Kalifornii, która wygłosiła wykład oraz poprowadziła warsztaty i sesje pytań/odpowiedzi na temat: "Dlaczego Dolina Krzemowa? Ucz się na sukcesach i porażkach. Rola kobiet w innowacjach".

Zostań studentem Erasmusa!!!

Rusza rekrutacja na wyjazdy studentów w ramach programu ERASMUS+

Chiński Nowy Rok na UTP

5 marca 2019 roku na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym świętowaliśmy obchody Chińskiego Nowego Roku.

Projekt Erasmus+ "LEARNING GenOmics for food safety" (LEGO)

22 i 23 stycznia 2019 r. w Teramo (Włochy) w Międzynarodowym Centrum Szkolenia Weterynaryjnego i Informacji (CIFIV) Istituto Zooprofilattico Sperimentale dell'Abruzzo e Molise (IZSAM) odbyło się spotkanie rozpoczynające projekt LEGO finansowany przez Erasmus + (Akcja KA2, szkolnictwo wyższe - Współpraca na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk).