logoutp

Zakończenie Szkoły Letniej UTP

Dwa tygodnie minęły bardzo szybko. Oficjalnie zakończyliśmy Szkołę Letnią dla uczniów z Kocaturk Colleges (Kocatürk Okulları) Turcja.

Summer School na UTP

Trwa Szkoła Letnia zorganizowana przez Dział Współpracy Międzynarodowej UTP dla uczniów sieci szkół średnich Kocaturk Colleges (Turcja).

Summer School

Dział Współpracy Międzynarodowej UTP organizuje Szkołę Letnią dla uczniów sieci szkół średnich Kocaturk Colleges (Kocatürk Okulları) z siedzibą w Turgutlu, zlokalizowanych w Izmirze (Turcja).

Pierwszy nabór wniosków w Programie Edukacja już otwarty

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE), pełniąca rolę Operatora Programu Edukacja, zaprasza do składania wniosków w trybie konkursowym. Na realizację działań edukacyjnych można otrzymać grant w wysokości nawet 250 000 euro. To pierwszy z trzech naborów ogłaszanych w ramach Programu Edukacja.

Trwa rekrutacja na studia!

Center for International Studies zaprasza cudzoziemców zainteresowanych praktycznymi studiami na UTP.

DSU students expand research skills in Poland

W poniedziałek 17 czerwca zorganizowano sympozjum kończące czterotygodniowy pobyt na UTP dziesięciorga studentów z Delaware State University/Dover.

Festiwal Synergia

Zakład Wzornictwa Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy zaprasza do udziału w Festiwalu SYNERGIA.

Współpraca z Kamayą Jackson na UTP

Studentki Inżynierii Biomedycznej UTP w Bydgoszczy z adiunktem Zakładu dr. med. Stanisławem Jungiem przez najbliższy miesiąc będą współpracować z Kamayą Jackson z Delaware State University (DSU) przy wytworzeniu prototypu ortezy korygującej deformację klatki piersiowej PUMP CHEST.

Ari Horie na UTP

9 kwietnia 2019 r. w budynku Regionalnego Centrum Innowacyjności UTP odbyło się spotkanie z Ari Horie, założycielką start-upów kobiecych Women’s Startup Lab w Menlo Park w Kalifornii, która wygłosiła wykład oraz poprowadziła warsztaty i sesje pytań/odpowiedzi na temat: "Dlaczego Dolina Krzemowa? Ucz się na sukcesach i porażkach. Rola kobiet w innowacjach".

Zostań studentem Erasmusa!!!

Rusza rekrutacja na wyjazdy studentów w ramach programu ERASMUS+