UTP w Bydgoszczy Laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018

 

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy został Laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018. W imieniu władz rektorskich UTP w Bydgoszczy nagrodę odebrał prorektor ds. współpracy z otoczeniem - prof. dr hab. inż. Adam Podhorecki.

 

Nagroda Inteligentnego Rozwoju jest przyznawana pod patronatem Prezes Urzędu Patentowego RP, dr Alicji Adamczak. Nasza uczelnia otrzymała ją w kategorii: Uczelnia przyszłości - za wkład w rozwój nauki w Polsce oraz komercjalizację wyników prac badawczych i wzorową współpracę z otoczeniem biznesowym.

Wręczenie nagrody odbyło się 19 października 2018 roku w czasie Gali Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju podczas trwania Międzynarodowego Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 Uniejów 2018.

UTP w Bydgoszczy uczestniczyło w dniach 18-19 października w Międzynarodowym Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 Uniejów 2018. Na zorganizowanym przez RCI-CTT stanowisku prezentowana była oferta badawcza oraz wybrane innowacyjne wynalazki pracowników naszej uczelni. Forum Inteligentnego Rozwoju to stoiska wystawców, kilkanaście zorganizowanych konferencji, kilkudziesięciu prelegentów i wymiana opinii, doświadczeń fachowców ze świata biznesu, nauki i samorządu oraz instytucji rządowych.

Certyfikat.

Gratulujemy!


Drukuj