Targi Pracy Offerty 2017

Serdecznie zapraszamy na 12. Targi Pracy Offerty 2017, które ruszają 16 listopada 2017 r. o godz. 11:00. Organizatorem wydarzenia w bydgoskiej hali widowiskowej „Łuczniczka” jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier. Tym razem targi będą trwały do godziny 17.00.

 

 

Rok temu, w ciągu zaledwie sześciu godzin targi odwiedziło ok. 4 tys. osób zainteresowanych poszukiwaniem lub zmianą pracy. Świetną renomę wydarzenia zauważyli też pracodawcy.
Z każdym rokiem chętnych do przedstawiania swojej oferty jest coraz więcej. Tym razem na targach będzie 96 wystawców z różnych branż. Pracodawcy szukać będą, między innymi: księgowych, analityków finansowych, informatyków, programistów, logistyków – magazynierów, specjalistów ds. transportu, kierowców, pracowników produkcji, specjalistów ds. sprzedaży, PR i marketingu, tłumaczy, pracowników ochrony, inżynierów wielu branż, menadżerów. Swoją ofertę przedstawią również agencje pośrednictwa pracy, poszukujące pracowników dla dużych pracodawców.


Podczas targów dostępna będzie także strefa konsultacyjna, która gromadzi doradców związanych zawodowo z instytucjami takimi jak ZUS czy Państwowa Inspekcja Pracy. Eksperci podpowiedzą, m.in., jak rozwiązać problemy związane z nieprawidłowościami warunków zatrudnienia. Podobnie, jak to miało miejsce w minionych latach, nie zabraknie też warsztatów prowadzonych przez pracodawców i profesjonalistów w swoich branżach. Odwiedzający będą mogli również spotkać się z fachowcami, którzy doradzą jak dobrze ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną, wykonają profesjonalny makijaż wraz ze zdjęciem do CV, pomogą zredagować skuteczne dokumenty aplikacyjne.
Targi odbywają się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Bydgoszczy, Partnerem wydarzenia jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, a sponsorem strategicznym firma SDL Poland sp. z o.o.


Wstęp i wszystkie atrakcje są bezpłatne, a więcej szczegółów na stronie www.offerty.byd.pl i na profilu na FB www.facebook.com/BiuraKarier.