logoutp
hr excellence

Rekrutacja dobiega końca!

Rekrutacja uzupełniająca na UTP

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy prowadzi rekrutację uzupełniającą na studia stacjonarne pierwszego stopnia.

Rekrutacja na studia doktoranckie

Rozpoczęła się rekrutacja na studia doktoranckie (III stopnia) na rok akademicki 2018/2019.

Zapisy na lektoraty językowe

Informujemy, że studenci I roku studiów stacjonarnych zobowiązani są do zapisów na lektoraty językowe.

Nowe kierunki na UTP!

Z przyjemnością informujemy o nowych kierunkach studiów oferowanych przez naszą uczelnię w roku akademickim 2018/2019.

Komunikaty dla osób przyjętych na stacjonarne studia II stopnia (nabór na s.letni)

Informujemy, że rok akademicki rozpoczyna się 4 kwietnia 2018 r. Decyzje o przyjęciu na studia, skierowania na badania lekarskie będą wydawane w dziekanatach poszczególnych Wydziałów od 4 kwietnia 2018 r.

Rekrutacja na studia II stopnia

Zapraszamy na studia II stopnia! Rejestracja internetowa i składanie dokumentów w terminie 12-24 marca 2018 r.