logoutp
hr excellence

Prof. Gieras z Nagrodą Ministra

19 lutego 2020 roku Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego - Jarosław Gowin - przyznał Nagrodę Ministra prof. dr. hab. inż. Jackowi Gierasowi.

IV edycja Young4Design

Zapraszamy na Young4Design – czwartą edycję Konferencji i Wystaw Projektów Studentów Katedry Wzornictwa.

Zakochaj się! - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną z Bydgoszczą

Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pn. Nagroda Prezydenta Miasta za związane z Bydgoszczą prace magisterskie i doktorskie, inżynierskie i licencjackie oraz nagroda dla promotorów prac obronione w roku akademickim 2018/2019.

Studenci UTP wśród laureatów konkursu Student Wynalazca

Studenci UTP znaleźli się w gronie laureatów X edycji ogólnopolskiego konkursu „Student Wynalazca” organizowanego przez Politechnikę Świętokrzyską.

Targi Pracy i Kariery 2020

Zapraszamy na 17. edycję Targów Pracy i Kariery, które odbędą się 26 marca 2020 roku.

Doktor Honoris Causa dla prof. Ryszarda Tadeusiewicza - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości.

Podania tylko elektronicznie!

Uprzejmie informujemy, że udostępniliśmy dla studentów moduł Podania w systemie USOSweb.

Darmowa aplikacja Mobilny USOS UTP

Z przyjemnością informujemy studentów i pracowników UTP, że w sklepie Google Play jest dostępna darmowa aplikacja Mobilny USOS UTP.

Współpraca UTP w Bydgoszczy oraz Pomorskiej Grupy Konsultingowej SA

3 lutego 2020 roku na UTP w Bydgoszczy odbyło się podpisanie umowy o współpracy pomiędzy UTP w Bydgoszczy oraz Pomorską Grupą Konsultingową SA.

Wykład prof. Jacka Gierasa

Zapraszamy na referat prof. Jacka Gierasa, który odbędzie się 13 lutego 2020 roku w Auditorium Novum w sali 1B o godzinie 10.00.

Egzamin próbny Architektury Wnętrz

Kierunek Architektura Wnętrz na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska zaprasza na bezpłatny egzamin próbny dla kandydatów na te studia.

Naukowcy UTP w Komitetach Naukowych Polskiej Akademii Nauk

Polska Akademia Nauk ogłosiła składy nowo wybranych Komitetów Naukowych na kadencję 2020-2023.

Studia podyplomowe na WTiICh

20 stycznia 2020 r. ruszyła rekrutacja na studia podyplomowe rozpoczynające się na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej w semestrze letnim.

UTP na targach BUDMA

4-7 lutego 2020 roku w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2020.

Wykład prof. Michaela Giersiga

Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej zaprasza na wykłady profesora Micheala Giersiga - wybitnego specjalisty w dziedzinie nanomateriałów.

Drzwi Otwarte 2020 już za nami!

Wyrazy współczucia

Targi Pracy i Kariery - zapisy pracodawców

Ruszyły zapisy dla pracodawców, którzy 26 marca 2020 r. podczas XVII edycji Targów Pracy i Kariery chcieliby przedstawić swoje oferty pracy, staży czy praktyk.

Od serca dla serca Julki - fotorelacja

Tytuł profesora dla dr hab. Anny Wenda-Piesik

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda 28 listopada 2019 roku nadał tytuł naukowy profesora nauk rolniczych pani dr hab. Anny Wenda-Piesik.

Ankieta dla studentów

Szanowni Studenci, zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety!

Szkolenie NCN

Dział Nauki zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu skierowanym do wnioskodawców konkursów organizowanych przez Narodowe Centrum Nauki.