W dniach 19-20 września 2017 roku Rektor Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego - prof. dr hab. inż. Tomasz Topoliński - wziął udział w Narodowym Kongresie Nauki odbywającym się w Krakowie.

Od roku akademickiego 2016/2017 Dział Współpracy Międzynarodowej realizuje Projekt Erasmus+ z Partner Country. Na podstawie złożonego projektu nasz Uniwersytet otrzymał dofinansowanie na realizację mobilności studentów i pracowników pomiędzy UTP a uczelniami z Azerbejdżanu, Ukrainy i Stanów Zjednoczonych.

Uczelnia otrzymała dofinansowanie z Urzędu Miasta Bydgoszczy i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na realizację projektu „Synteza Sztuk Chmielnicki 2017”.

W tym roku Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt obchodzi 45-lecie swojego istnienia. Z tej okazji zaplanowano uroczyste zakończenie Jubileuszu 45-lecia, które uświetni Zjazd Absolwentów.

Z przyjemnością informujemy, że Chór Akademicki Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy zdobył srebrny medal w Hiszpanii. Serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów!

15 września 2017 roku o godzinie 12:00 odbyło się oficjalne otwarcie wystawy "Narodziny i zmierzch maszyn do pisania", która mieści się w nowym Muzeum Techniki i Wzornictwa Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego. Wystawę można zobaczyć w holu budynku głównego UTP. Serdecznie zapraszamy.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji zrealizowanej przez TVP BYDGOSZCZ z pierwszego dnia Salonu Maturzystów na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy.

Dziś na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy podpisano trójstronne porozumienie dotyczące współpracy UTP z firmą Nokia oraz VIII Liceum Ogólnokształcącym w Bydgoszczy.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje dotyczące Uniwersytetu UTP wypełnij poniższy formularz: