logoutp
hr excellence

II termin składania wniosków o zakwaterowanie w Domu Studenta na rok akademicki 2019/2020

Informujemy, że z dniem dzisiejszym rozpoczął się drugi termin składania wniosków o zakwaterowanie w Domach Studenta w roku akademickim 2019/2020, który potrwa do 20 sierpnia br. Szczegóły w komunikatach na stronie: http://www.utp.edu.pl/pl/student/zakwaterowanie-w-domach-studenta.

Dom Studenta B-1 na osiedlu Błonie

Informujemy, że przywróciliśmy w aplikacji internetowej możliwość składania wniosków o zakwaterowanie w Domu Studenta B-1 na Osiedlu Błonie w roku akademickim 2019/2020. Osoby, które już zalogowały się w aplikacji wypełniając wniosek do Domu Studenta w Fordonie, a chciałyby zmienić swój wybór mają możliwość edycji wniosku za pomocą wygenerowanego kodu. W przypadku zagubienia kodu prosimy o kontakt w dni powszednie w godz. 8.00 - 15.00 pod numerem 052 374-93-12. Po modyfikacji wniosku, jego podpisany wydruk należy złożyć w Administracji DS-B1.

Zakwaterowanie w Domach Studenta w okresie wakacji letnich

Informujemy, że w okresie wakacji letnich udostępnione do zamieszkania będą wszystkie Domy Studenta. Wnioski składać można w administracjach Domów. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie informujemy, że podobnie jak w ubiegłych latach, zakwaterowanie na wakacje możliwe jest maksymalnie do 15 września.

Po tym terminie pozostać w Domu Studenta będą mogły jedynie osoby, które otrzymały miejsce w tym Domu na rok akademicki 2019/2020.

Komunikat dot. DS

Szanowni Państwo,

w związku z działaniami zmierzającymi do konsolidacji Uniwersytetu w kampusie fordońskim w pierwszym etapie rekrutacji do Domu Studenta zachęcamy do wykorzystania miejsc w akademikach w Fordonie. Zwiększenie liczby wykorzystanych miejsc z DS F1 i F2 pozwoliłoby na podjęcie prac mających na celu podniesienie standardu wspomnianych Domów Studenta. Propozycja zyskała akceptację URSS. W drugiej kolejności uruchamiamy nabór do jednego DS na Błoniu (B1).

Składanie wniosków o zakwaterowanie w Domu Studenta w roku akademickim 2019/2020

Informujemy, że z dniem dzisiejszym rozpoczęliśmy nabór wniosków o zakwaterowanie w Domach Studenta w roku akademickim 2019/2020. Szczegóły pod adresem: http://www.utp.edu.pl/pl/student/zakwaterowanie-w-domach-studenta.

Zapisy na lektoraty

Gratulujemy przyjęcia na studia wyższe w UTP!

Gratulujemy przyjęcia na studia wyższe w Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy w rekrutacji letniej i dziękujemy za wybranie naszego Uniwersytetu.

Upływa termin składania dokumentów!

Kandydaci na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia w UTP

Wrzutnia biblioteczna – zwrot książek 24/7

Biblioteka Główna UTP mając na uwadze wygodę użytkowników, a w szczególności studentów z niepełnosprawnościami udostępniła wrzutnię książek – urządzenie do zwrotów książek wypożyczonych w Bibliotece Głównej przez 24/7, bez konieczności wizyty w Wypożyczalni BG.

Wakacyjne programy stypendialne na Uniwersytet w Yale oraz Uniwersytet w Georgetown

Santander ogłasza nabór na wakacyjne programy stypendialne na Uniwersytet w Yale oraz Uniwersytet w Georgetown.